Меню

Ми не можемо жити у 21 столітті без швидкісного залізничного сполучення, - Борислав Розенблат

12-04-2017
221

Сьогодні зустрічався з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Ремігіушем Пашкевичем, який займається розвитком залізничної мережі по Україні.

Ми обговорювали питання електрифікацї на ділянці Житомир – Новоград-Волинський, щоб у майбутньому запустити 12 потягів, які об’єднають практично всю Україну.

Ми не можемо жити у 21 столітті без швидкісного залізничного сполучення! Тому однією з головних цілей є запуск через Житомир швидкісного потягу «Інтерсіті» за маршрутом Київ – Перемишль.

Нині ситуація з залізничним сполученням по області не найкраща – люди вимушені добиратися в Бердичів, Житомир, Козятин чи інші міста, щоб сісти на потяг.

Якщо ж нам все вдасться, то це хороші перспективи для розвитку нашого регіону. Для цього нам треба буде багато працювати та залучати серйозні кошти не лише з державного, а й місцевих бюджетів. Проте, вже на першій зустрічі ми окреслили попередній план дій.

Я переконаний, що спільними зусиллями за підтримки голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, мера міста Житомира Сергія Сухомлина та віце-прем’єра Генадія Зубка ми зможемо втілити його у життя.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)