Меню

ми передбачили чергове зростання зарплат наших військовослужбовців, - Борислав Розенблат

17-10-2016
260

Доброго дня, шановні друзі! Доброго дня, шановний український народе!

Вже вдруге ми святкуємо День захисника України! Це дуже важлива дата для всіх нас! Тож, нині я хочу від щирого серця привітати людей, силою духу яких ми захоплюємося, а перед мужністю схиляємо голови! Низький уклін усім вам за вашу відвагу, хоробрість і жертовність.

Агресор прийшов на нашу землю більше двох років тому. За цей час ми зуміли зібрати волю в кулак і дати гідну відсіч ворогу! Наша армія постала з попелу неначе фенікс. Ми сьогодні бачимо справжні бойові винагороди на грудях справжніх чоловіків та жінок і знаємо, що наша безпека в надійних руках!!!

Так, наша армія це, перш за все, люди. І в більшості випадків наші успіхи це заслуга бойових офіцерів, солдатів та українського народу, який ні на мить не припиняє підтримувати своїх захисників.

Але вимогою часу є подальше нарощування державою військової міці і збільшення видатків на обороноздатність.

У 2017 році ми знову виділяємо на армію значну частину бюджету України - 130 мільярдів гривень. Перш за все, хочу повідомити, що ми передбачили чергове зростання зарплат наших військовослужбовців. Минулого року, коли я виступав на цій сцені з нагоди Дня захисника, я обіцяв, що середня зарплатня військовослужбовців поступово зростатиме. Так і сталося. Спершу вона становила 7 тисяч гривень, потім ми підняли її до 10. Є певні проблеми, але ми будемо їх вирішувати.

Бюджет-2017 буде прийнятий у грудні і я знову вам обіцяю, що мінімальна зарплатня зросте до 14 тисяч гривень. Ми розуміємо, що подбати про своїх захисників це наш обов'язок як депутатів Верховної Ради - представників українського народу. Окрім того, ми плануємо збільшити витрати на новітнє озброєння, амуніцію, однострої та все те, що необхідне для зміцнення обороноздатності нашої держави. Багато писати не буду, а краще зроблю - віддам свій голос за Бюджет-2017. Дякую вам усім, нехай щастить і хай Господь береже нашу Україну! Слава героям!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)