Меню

На мій погляд, 2017 рік має стати роком медичного страхування, - Борислав Розенблат

05-01-2017
246

Доброго вечора, шановні друзі!

Вже кілька днів спостерігаю за розвитком конфлікту між відомим українським кардіохірургом Борисом Тодуровим та в.о. голови МОЗ України Уляною Супрун… 
Хочу зауважити, що розумію обурення поважного лікаря..

На мій погляд, 2017 рік має стати роком медичного страхування. Парламент повинен терміново прийняти законопроект №4981 про соціальне медичне страхування та супутні законодавчі акти, щоб уже впродовж 2017 року реформа почала працювати.!!!

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1…

Це гарантуватиме підвищення рівня медичного обслуговування!! Це створення автономних медичних закладів, затвердження клінічних протоколів, які має нарешті зробити МОЗ, створення Національної медичної агенції, яка має стати регулятором у стосунках між пацієнтами, страховими компаніями та медичними закладами, а також багато іншого, що дозволить покращити рівень обслуговування і забезпечення медичними препаратами та устаткуванням !!!.

Я підтримую пана Бориса Тодурова, який скаржиться на ігнорування з боку в.о. міністра/

Тому публічно запрошую пані Ulana Suprun до експертного обговорення питання страхової медицини з депутатським корпусом!

Я думаю, що Вам саме час почати спілкуватися не лише зі своїми заступниками, а саме з депутатами та представниками медичної сфери. Перш за все, з авторським колективом законопроекту, представниками Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, який є провідним, та інших комітетів ВР. Тільки через активну співпрацю між депутатським корпусом та МОЗ ми зможемо впровадити дійсно важливі зміни в медицині!!!

Проект Закону про загальнообов'язкове соціальне медичне страхування в Україні.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)