Меню

Народний депутат Борислав Розенблат провів зустріч з житомирянами

11-10-2018
114

"Вчора відбулась чергова зустріч з житомирянами. За останні 8 місяців я провів майже 60 таких публічних заходів. Люди йдуть не лише, щоб вислухати свого народного депутата, а і щоб поставити запитання чи записатися на особистий прийом. 
Розповів про зроблену роботу в окрузі та поділився своїми планами, про ті два завдання, що собі поставив:

1. Надважливим завданням вважаю легалізацію видобутку усіх корисних копалин. Це дозволить наповнювати бюджет, досить брати кредити, час самим виготовляти та експортувати готову продукцію. Люди це розуміють. 

2. Медичне страхування. Сьогодні вже всі розуміють, що безкоштовної медицини не буває. Я - за медичне страхування, мій законопроект схвалили у соціальному комітеті ще 2016-го року.

Впродовж року ми маємо зробити 10 дитячих спортивних майданчиків. Я почав займатися цим питанням ще в лютому місяці, зараз жовтень, кошти на "казначейському" рахунку міськради є, але жодного майданчика досі нема... Опір шалений.

Наступного року я планую впровадити новий соціальний проект - заміну вікон та дверей у під'їздах багатоповерхівок. Буваючи на численних зустрічах і чуючи, на що найбільше скаржаться люди, я хочу для нас це змінити. Опалюємо під'їзди без вікон, скла, дверей. Тобто опалюємо повітря. Витрачаємо кошти на обігрів повітря. Так не має бути. Сподіваюсь, усе заплановане вдасться втілити в життя", - Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)