Меню

Народний депутат України Борислав Розенблат привітав школярів із Днем знань

01-09-2016
285

Народний депутат України Борислав Розенблат привітав школярів із Днем знань. Разом з помічниками він відвідав урочисті лінійки у школах №8 та №21, а також у міжнародній україно-італійській школі «Всесвіт» тапривітав присутніх зі святом:

«Освічена людина – вільна і незалежна. Вона сама обирає свій шлях, вона свідомо йде по життю і намагається чинити правильно. Фундамент знань закладається в школі. І від того, наскільки він буде міцним, залежить майбутнє кожного з нас. Тому, коли сьогодні ми говоримо про реформи, яких потребує наша держава, то головною реформою, на мою думку, має стати реформа освіти. Нам потрібна розумна молодь, яка здатна будувати нову країну. 

У цей погожий осінній день також хочу привітати тих, хто сьогодні вперше ступив на шкільне подвір’я – наших першокласників. Нехай самі вони ще цього не усвідомлюють, але їхнє життя змінилося назавжди. Вони починають закладати фундамент свого майбутнього життя… Успіхів, друзі!

Я також бажаю сил і наснаги батькам. Для багатьох з них це новий і цікавий досвід! Пишайтеся своїми малюками, хваліть їх і підтримуйте, бо наші діти здатні побувати те, чого, можливо, десь не вдалося нам», - говорить Борислав Розенблат.

Народний депутат прийшов не з порожніми руками. Учні школи №8 отримали новий проектор та планшет для перегляду презентацій, а школярі рідної ЗОШ №21 та «Всесвіту» тепер мають нові сучасні ноутбуки.

Крім того, сюрпризи чекали також на викладачів. Медалями та почесними грамотами від Верховної Ради України нагородили двох прекрасних викладачів – заступника директора з навчально виховної роботи загальноосвітньої українсько-італійської школи «Всесвіт» Станішевську Антоніну Йосипівну та вчителя зарубіжної літератури ЗОШ №21 Силіну Тамару Степанівну, яка була класним керівником Борислава Розенблата:

«Так сталось, що в мене сьогодні теж своєрідний ювілей – 40 років тому я пішов у перший клас. І сьогодні, коли вітав учнів та колектив моєї alma mater – школи №21, мене охопило велике хвилювання, бо я згадав як сам вперше стояв тут на лінійці…
Можливо, я не був найкращим учнем у своїй школі, але я завжди старався. На превеликий жаль вже немає моєї першої вчительки, але все життя я пам’ятаю її і пишаюсь тим, що закінчив саме цю школу.

Я вдячний своїм учителям, бо саме вони навчили мене усьому, що я знаю сьогодні. Це був хороший фундамент! А сьогодні, я мав прекрасну нагоду висловити свою вдячність і передати грамоту та медаль від Верховної Ради України своєму класному керівнику – Тамарі Степанівні Силіній. Дякую Вам, Тамаро Степанівно, за все те, що для нас робили», - каже нардеп.

Більше інформації про діяльність народного депутата України Борислава Розенблат шукайте тут.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)