Меню

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ РОЗЕНБЛАТА БОРИСЛАВА СОЛОМОНОВИЧА

18-07-2019
428

Я народився і живу у Житомирі, їжджу тими ж дорогами, купую продукти у тих же магазинах, що і ви. Тут моя сім’я, тут виросли мої діти та поховані мої батьки.

Я знаю, чим живуть житомиряни. Мізерні пенсії, соцвиплати та зарплати не стануть більше, якщо бюджет пустий. Щоб збільшити прибутки, я підготував низку законопроектів, що наповнюють бюджет України.

Понад 100 млн грн державних коштів у вигляді субвенції направлено на розвиток Житомира. Майже 46 млн грн — на заміну обладнання у лікарнях, поліклініках. Понад 20 млн грн підуть на створення спортивних полів у різних куточках Житомира. Ще на 20 млн грн плануємо замінити двері та вікна у під’їздах. Це дозволить заощадити близько 20% на оплаті за тепло, бо житомиряни платять за опалення сходових клітин та місць загального користування. 300 млн грн — на рахунок Держфонду регіонального розвитку. Це утеплені школи та дитячі садочки, освітні заклади, дороги.

Ще до депутатства я відкрив Громадську приймальню,де троє юристів досі надають містянам безкоштовні юридичні консультації. Опрацьовано понад 10 000 звернень житомирян, майже 4 000 телефонних консультацій. Зберегли щонайменше 40 млн грн житомирянам. Ми повертали квартири, машини, судилися із банками та шахраями.

22 млн 500 тис  грн власних коштів я спрямував на благодійність. Я зберіг та примножив спадок мого батька Соломона Аврумовича, яким, за власними переконаннями, ділюся з тими, хто цього потребує. Адже «Хто врятує одне життя, той врятує цілий світ». Так мене учили, так я і живу.

Наступні 5 років я планую вирішувати проблеми нашого міста, зосередившись на основних.

Дороги треба ремонтувати капітально – це безпека та наші життя. Критична ситуація і з тротуарами. Планую за наступні 5 років це змінити. Це питання політичної волі та чесних підрядників, що не закатують бюджетні гроші в асфальт, а роблять якісне покриття та дають гарантію на 10 років!

Багато скарг я отримую на якість так званої питної води. Фільтри, бойлери та сантехніка, що надто швидко виходять з ладу, накип, сморід і незрозуміла рідина, що тече з кранів – прикра реальність. Необхідно оновити водогін та усі мережі, замінити очисні споруди та налагодити безкоштовні свердловини з артезіанською водою. Амбітно, проте реально за наступні 5 років.

Майбутнє міста – це люди. Житомир повинен стати затишним й зручним для кожного. Більше скверів, зелених та ігрових зон, рівних тротуарів, якими приємно прогулюватись усім – мамам з дітьми, людям з інвалідністю, великим родинам із домашніми улюбленцями. Я хочу бачити свій Житомир красивим і сучасним. А ви?

Крім планів щодо Житомира, у мене є намір працювати на благо України в цілому. Для цього розроблено наступні законопроекти:

10092. Деревообробка. Закон покладе край незаконній вирубці та створить в Україні цивілізований ринок необробленої деревини.

4981. Медицина. Загальнообов’язкове соціальне медичне страхування дозволить пацієнтам отримувати належні послуги, а медпрацівникам – гідну оплату.

6346. Економічна політика. За часи незалежності українська економіка скоротилась на понад 40%. Це треба виправити. Замість «затягування пасків» та тарифної «шокової терапії» - підприємницькі ініціативи та інновації, замість ресурсної економіки – випуск та експорт продукції з високою доданою вартістю.

6266. Транспорт. Жоден уряд не зможе встановлювати тарифи на електричну енергію для міського електротранспорту вищі за тариф для населення. Це напряму вплине на вартість проїзду.

10369. Електроенергія. З 1 липня 2019 року виробники матимуть право виставляти будь-які ціни на електроенергію. То ж нам потрібен ринок електроенергії, де будуть захищені права найвразливіших категорій  споживачів, а не монополістів-олігархів.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)