Меню

Програма діяльності Кабміну Гройсмана - це коаліційна угода 2014 року заявив народний депутат України Борислав Розенблат

15-04-2016
243

Багато депутатів забули, що програмою діяльності уряду є коаліційна угода, написана і прийнята два роки тому. Про це в "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від БПП Борислав Розенблат, коментуючи заяви політиків про те, що програму Кабміну Гройсмана ніхто не читав.

"На превеликий жаль, багато депутатів забули, що програмою діяльності уряду є коаліційна угода, яку ще 2 роки тому написали на Майдані. Коли ми, депутати 8-го скликання, прийшли в зал, ми прийняли його за основу. І Гройсман кілька разів повторював , що для нього виконання коаліційної угоди - це програма діяльності уряду, і він лише позначить проміжки часу, під час яких буде відповідально ставиться до того чи іншого пункту того чи іншого розділу цієї програми ", - сказав Розенблат.

Він зазначив, що коли уряд Яценюка презентувало свою програму, у депутатів виникли питання, чому не використовується коаліційна угода. "Сказали, що у них своя програма. Чим вона закінчилася? Тим, що ми прийняли за основу, і тим, що уряд не спрацював", - заявив нардеп Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)