Меню

Рівно рік тому, 9-го лютого 2018 року, вдалося врятувати життя житомирянину, кондуктору ТТУ Сергію Коршуну, - Борислав Розенблат

09-02-2019
267

Народний депутат України Борислав Розенблат опублікував допис про те, як рік тому рятували житомирянина Сергія Коршуна. 

Рівно рік тому, 9-го лютого 2018 року, вдалося врятувати життя житомирянину, кондуктору ТТУ Сергію Коршуну. На сполох забив депутат міськради Іван Фурлет (Ivan Furlet) та журналісти Телеканал СК1, які й запросили мене на ефір, де ми з Сергієм познайомилися. 
Його історія вразила мене. За плечима Сергія був Афганістан, війна на Сході у складі добровольчого батальйону, контузія під Карачуном і діагноз - мітральна недостатність, відрив хорд задньої стулки клапану. Серце. Чоловіку лишалося жити не більше 2-х тижнів, а операція коштувала понад 100 тисяч гривень. Дещо зібрав колектив підприємства, щось переказували житомиряни, зробив внесок і я від нашого Фонд Родини Розенблат/ Rozenblat Family Foundation. Швидко домовився з Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова про операцію. Сергія Коршуна терміново швидкою відвезли в цей заклад й одразу в реанімацію. Йому ставало все гірше, почали відмовляти органи та перед операцією виявилося, що не вистачає ще 80 тисяч, рахунок оплатив особисто. Часу чекати не було. 
7-годинна операція на серці у Національному інституті серцево-судинної хірургії пройшла вдало! Сьогодні Сергій почуває себе добре, з 52-х доопераційних кілограмів повернувся в норму - 78кг. І, хоч п'є багато ліків та має інвалідність, він продовжує працювати в ТТУ кондуктором. Сергій Коршун каже, що важко, але вдома сидіти не може і має ще багато планів.
Завдяки командній роботі лікарів і небайдужих ми врятували людину, а хто врятує одне життя, той врятує цілий світ!
З другим Днем народження, Сергію! Многая літа!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)