Меню

Розенблат: 20 мільйонів гривень виділено з держбюджету для Житомира

13-09-2016
331

20 мільйонів гривень виділили з державного бюджету за сприяння народного депутата України Борислава Розенблата для Житомира. Кошти витратять на соціально-економічний розвиток міста. Половину з них, а це 10 мільйонів гривень субвенцій, спрямують на закупівлю медичного обладнання для приймальних відділень трьох міських лікарень та 800 тисяч гривень уже виділили Житомирському перинатальному центру. Про це повідомив народний депутат України Борислав Розенблат під час звітної прес-конференції.

Борислав Розенблат, народний депутат України, Блок Петра Порошенка:

«Тобто при зменшенні на 3% промисловості, при всіх наших негараздах, які є – ми перенаправляємо бюджет країни на місцевий рівень. І тому, коли ви бачите в місті Житомирі, в Хмельницькому, в інших містах, що починається будівництво і все інше, то це ми дали просто місцевим органам громади ці можливості фінансові.»

Також Борислав Розенблат спільно з іншими нардепами подав пакет законопроектів, які стосуються загальнообов’язкового медичного страхування. Якщо депутати підтримують його, то вже з 1-го січня 2018 року усі українці матимуть базову медичну страховку аби за необхідності отримувати першу медичну допомогу безкоштовно.

Матвій Хренов, заступник Житомирського міського голови:

«Я впевнений, що ми продовжимо цю співпрацю, тому що в нас є інші проекти і Борислав Соломонович нас підтримує, не тільки область, а і місто. І ми зможемо якісно, наступним кроком, я бачу, що це робота з нашим пологовим будинком, тому що матеріально-технічний стан також не відповідає сучасним вимогам.»

За майже два роки своєї роботи у Верховній Раді Борислав Розенблат став автором та співавтором 71 законопроекту, 10 з яких вже стали чинними Законами України. Вони спрямовані на підтримку деревообробної галузі, літакобудування, розмитнення автівок та створення нових робочих місць та підприємств.

Борислав Розенблат, народний депутат України, Блок Петра Порошенка:

«Перш за все це економічні, соціально-економічні закони, які дозволять сьогодні наповнювати бюджет, наповнювати завдяки тому, що ми створюємо робочі місця, що люди працюють, підприємства працюють і ми наповнюємо державну скарбницю. Це основна робота нашого комітету.»

Більше інформації про діяльність народного депутата України Борислава Розенблата шукайте тут.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)