Меню

Розенблат: Майбутні реформи нового уряду, тарифи на газ, створення ТСК з питань офшорних скандалів у програмі "Чиста політика"

25-05-2016
263

21 травня гостями програми "Чиста політика" були народний депутат України від ВО "Батьківщина" Олексій Рябчин, народний депутат України від "БПП" Борислав Розенблат і народний депутат України від "Радикальної партії" Юрій Чижмарь. Говорили про майбутні реформи нового уряду, про тарифи на газ, про створення ТСК з питань офшорних скандалів.

"Шановні колеги народні депутати, сьогодні наше з вами завдання - це показати нашому народу, що ми переживаємо за нього, що ми все робимо для того, щоб підвищувати стандарти, то давайте це робити разом....Давайте об"єднувати свої зусилля, шукати компроміси і будемо рухатись вперед.

Фінсування політичних партій, які в деклараціях вказуть, що в них нічого нема, живуть за божим духом, а літають на чартерних літаках, їздять на шикарні курорти, а в декларацію дивишся - на один переліт не вистачає у цій декларації, а вони розповідають, що вони чесні, прозорі... Це питання політичної корупції, коли партії за дві години по 5 разів змінюють своє голосування, "- Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)