Меню

Розенблат: поки ми не змінимо суддівський склад повністю - у нас в країні нічого не зміниться

26-09-2016
257

Розенблат: поки ми не змінимо суддівський склад повністю - у нас в країні нічого не зміниться

Про це народний депутат України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) заявив в ефірі програми "Чиста політика" від 24.09.2016.

«Я вже неодноразово заявляв – поки ми не змінимо суддівський склад повністю у нас в країні нічого не зміниться. Не буде ніяких інвестицій, не буде ніякого поліпшення ділового клімату. Тому що суди вирішують питання тільки за гроші.Є частина суддів, які дійсно сумлінно виконують свої обов’язки, але їх така мізерна частина, що взагалі суспільство зневірене.Практично нема тих людей, які би довіряли суду України. Можна сьогодні звинувачувати усіх підряд – депутатів, Президента, Кабмін і всіх інших, але такого знехтування державності і суддівського корпусу – в українців такого ще не було.Тобто нульова толерантність до суддів і суду.Я просто іноді боюсь, щоб не почались суди Лінча стосовно тих, хто сьогодні приймає рішення від імені України. Розумієте, коли людина оголошує вирок ім’ям України і при цьому взяла хабар – про що можна далі з цією людиною говорити...Якщо сьогодні будуть доведені всі дії прокурорів, то в мене питання: а хто його сьогодні засудить? Якщо сьогодні Печерський суд вже не дає дозвіл на арешт. Де буде правосуддя?»,- наголосив Борислав Розенблат.

Під час ефіру обговорювали справу Гречковського, "закон Савченко" та закон про спецконфіскацію. Гостями програми стали нардепи Борислав Розенблат, Віталій Купрій, Тетяна Острікова.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)