Меню

Розенблат: про вибори на Донбасі до відновлення кордонів не може бути й мови

23-06-2016
249

Роман Семенуха від Самопомочі стверджує, що 14 липня 2016 року Верховна Рада проголосує за закон про вибори на окупованих територіях. Народний депутат від БПП Борислав Розенблат пояснює:

«Ніякого закону про вибори не буде розглядатись у Верховній Раді. Сьогодні існує п’ять факторів, які спочатку потрібно усунути. Це відновлення нашої держави, відновлення нормальної діяльності наших політичних сил, поки останній солдат російської армії не залишить територію України і поки Закони України не будуть визнавати на території Донбасу, ніяких виборів там не відбудеться. Ніхто за цей закон голосувати не буде», - каже депутат Борислав Розенблат.

На запитання кореспондента, звідки такі чутки беруться і кому вони потрібні, нардеп відповів:

«Я вважаю, що саме такі чутки розповсюджують для того, щоб відвернути увагу людей від більш важливого питання: наразі важливим питанням є вивіз сміття із Львову. Краще б займатися економічним станом нашої держави, а не придумувати різні закони», - Розенблат.

За словами народного депутата закон про вибори готується, однак не тільки на Донбас, а і для всієї України. Це буде кодекс, який прийметься для всього періоду виборів, а не для окремого випадку.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)