Меню

Розенблат: З такими суддями ми ніколи не збудуємо нормальну державу

15-06-2016
313

Народний депутат від фракції БПП Борислав Розенблат вважає, що скасування закону про люстрацію загрожує соціальним бунтом.

Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

Зокрема, нардеп підтримав думку Єгора Соболєва про те, що можливе рішення Конституційного суду про визнання неконституційним закону про очищення влади, загрожує соціальним вибухом.

"Я згоден з цим. Я теж читав заяву і пост мого колеги Леоніда Ємця. Ми, як і Єгор, були в той день у Верховної Ради, коли приймався законопроект і раділи, коли його прийняли. Але те, що сьогодні відбулося - це урок і я ще раз впевнений в тому, що ми не даремно зробили суддівську реформу, тому що з такими суддями ми ніколи не побудуємо державу і соціально-правовий статус нашої країни. Якщо сьогодні там є якісь зауваження, то можна внести правки до законопроекту. Він прийнятий тільки тому, що народ, який стояв біля Верховної Ради, вимагав цього. Ця вимога була не тільки Майдану, а й усього суспільства", - зазначив він.

За інформацією ЗМІ, перед голосуванням за зміни до Конституції в частині судочинства була домовленість, що деякі фракції підтримують зміни до Конституції в обмін на те, що буде скасовано закон про люстрацію.

Борислав Розенблат каже, що йому про це нічого не відомо:

"Не треба шукати зраду там, де її немає. Я не думаю, що ми маємо право сьогодні там шукати голоси, тому що ми не змінювали б інтереси нашої країни через якийсь соціально-суспільний устрій. Ми, депутати ВР від фракції "Блок Петра Порошенка", голосували своїм болем і серцем. Я голосував за цю реформу незважаючи ні на які вмовляння, бо для мене було важливо, щоб таких суддів, які сьогодні можуть змінити волю народу, навіть духу не було в цій країні", - додав Розенблат.

Як повідомляв NewsOne, про ймовірність скасування люстрації Конституційним судом України раніше повідомив Єгор Соболєв.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)