Меню

Слідча комісія Верховної Ради має розслідувати факти політичної корупції – Борислав Розенблат

10-05-2016
307

Вимога фракції Радикальної партії та фракції «Батьківщина» оголосити перерву у пленарному засіданні Верховної Ради є спробою загальмувати роботу з прийняття законів. Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат заявив в інтерв’ю телеканалу “Інтер”.

«Ці дві фракції гальмують роботу парламенту, вимагаючи створення тимчасової слідчої комісії з розслідування інформації про причетність вищих посадових осіб держави до офшорних компаній. Сьогодні так званим “офшорним” скандалом намагаються створити нову політичну кризу, максимально дестабілізувати роботу Верховної Ради», – заявив Борислав Розенблат.

Народний депутат заявив, що підтримує створення парламентської слідчої комісії з розслідування фактів політичної корупції. «Особисто я не проти створення ТСК щодо офшорів, але я хочу, щоб ця комісія розслідувала також і факти політичної корупції. Це набагато важливіше! Суспільство хоче знати, звідки походять кошти, якими лідери політичних сил сплачують оренду літаків, послуги іноземних політичних консультантів, і як ці політики можуть пояснити мільйонні витрати, які супроводжують їх опозиційну діяльність», – сказав народний депутат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)