Меню

У Верховній Раді не знайшлося голосів, щоб легалізувати видобуток бурштину,- Борислав Розенблат

08-02-2017
220

У Верховній Раді не знайшлося голосів, щоб легалізувати видобуток бурштину...

Але я хочу подякувати тим 158 депутатам, справжнім патріотам, що проявили політичну волю і все-таки підтримали законопроект #1351-1!!!

Дякую своїм колегам з БПП (62) та Народного фронту (52), а особливо представникам з опозиційних фракцій "Батьківщини" (16), "Радикальної партії" (16) та позафракційним депутатам (12), які попри міжпартійні протиріччя, натиснули кнопку "за". Люди чекали цієї легалізації роками і ми з вами зробили те, що мали!!!

Також я дякую тим, хто підтримав пропозицію повернути законопроект на повторне друге читання. Ми назбирали 221 голос, зокрема, 20 голосів отримали від "Самопомочі".

А щодо решти... Це ганьба, колеги...
Виходить, інших влаштовує те, що сьогодні відбувається у "бурштинових республіках" на півночі України?..
Так народні обранці дбають про людей, про соціальні стандарти, про наповнення місцевих бюджетів?
Так їх хвилюють "бурштинові війни" з перестрілками, вибухами, смертями і пролитою кров'ю?.. Так їх хвилює те, що весь цей безлад і розкрадання національного багатства "кришують" правоохоронці?..

Хочу "подякувати" опоблоку, який не дав жодного голосу, і його друзям з "відродження" і "волі народу".
Але що вже говорити про них, якщо навіть коаліція з БПП та НФ, не проголосувала у повному складі....

Можна багато розповідати про те, що закон недосконалий, існують корупційні ризики і так далі... Але у вас, колеги-депутати, же був час внести правки!!! Чому за два роки цього не зробили???
Відповідь очевидна: ви зацікавлені у тому, щоби видобуток бурштину не був легалізований. Тоді беріть подальшу відповідальність за те, що відбуватиметься на Поліссі!!!

Сьогодні після перерви буде друга спроба проголосувати за законопроект про старательські артілі #3035, який зможе частково вирішити це питання. Це голосування теж буде показовим і зможе дати відповідь на запитання "хто є хто і за кого"... Тому чекаємо.

Але я не збираюся опускати рук! Вже за два тижні обіцяю підготувати новий законопроект про легалізацію бурштину, в якому врахую правки та зауваження від колег. Як кажуть, лупаймо сю скалу!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)