Меню

Розенблат: До 2020 року Україна повністю перейде на споживання газу власного видобутку

15-06-2016
280

До 2020 року Україна не лише повністю перейде на споживання газу власного видобутку, але й буде продавати його за кордон. Про це заявив в ефірі «112» каналу народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат.

«Наша головна мета не субсидії, наша мета – енергоефективність. Якби ми сьогодні споживали в три рази менше газу, то сьогодні б не стояло це питання. Я хочу нагадати всім, що найголовніше питання не ціна вартості газу, сьогодні головне – скільки ми споживаємо цього газу. Ми споживаємо втричі більше, ніж будь-яка країна світу.Якщо ми сьогодні зробимо все для того, щоб розпочати енергоефективність, створити робочі місця, створити всі можливості для того, щоб люди наповнювали за рахунок того, що заробляють кошти, то ми не будемо ставити питання газу. Не треба з газу робити зброю. Сьогодні за рахунок того, що ми підняли ціну на газ, так, це поганий шлях, але він сьогодні вірний, ми почали його заощаджувати», – підкреслив Розенблат.

Він ще раз підкреслив, що головне завдання Уряду на сьогодні – це енергоефективність і газова незалежність.

«Ми не будемо залежні від газу. До 2020 року ми будемо споживати газу стільки, скільки видобули. Ще й будемо його продавати за межі України. Сьогодні настав період, коли ми сфокусувалися на енергоефективності України, на тому, щоб отримувати свою незалежність за рахунок розвитку власного видобутку газу, впровадження альтернативних джерел енергії, нетрадиційних джерел палива. Я вважаю, що це напрям з надзвичайно високим потенціалом», – сказав депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кабінеті міністрів пообіцяли селянам дешеву електроенергію якщо вони відмовляться від надмірного споживання газу.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)