Меню

Вчора був на гала-концерті Міжнародної хореографічної асамблеї ім.Н.Скорульської, - Борислав Розенблат

07-11-2017
296

Вчора був на гала-концерті Міжнародної хореографічної асамблеї ім.Н.Скорульської. Масштаби вражають! На одній сцені виступали кращі колективи Житомира та гості з-за кордону–  «Зоряночка»,  «Світлячок», «AVANTE»,   «Баграті» (Грузія), «Северняци» (Болгарія), «VIDA» (Болгарія), «Фейм» (Польща)! Дякую керівникам усіх творчих колективів, які мають талант, силу і натхнення розвивати мистецтво в Україні!

Колись важко було повірити, що у Житомирі, на одній сцені, виступатимуть зірки світового балету – Прем’єри Національної Опери України Катерина Кухар та Олександр Стоянов, ведуча солістка балету Музичного театру м.Любліна  Тісато Ісікава. Зала нашого драмтеатру була заповнена вщент!

Сьогодні я згадую ті часи, коли ми з сестрою були малими, тоді нас мама часто возила до Одеси. Їй дуже подобався балет і ми ходили в оперний театр. Вчора на гала-концерті, я був радий бачити щасливі очі дітей. Я щиро вірю, що їм не доведеться кудись їздити, аби побачити найкращі балетні виступи! Дякую Інні Бурдейній, що через 100 років повернула балет у Житомир! Сподіваюсь, що незабаром у Житомирі з'явиться справжня балетна трупа! Дякую усім, хто взяв участь у цьому мистецькому заході!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)