Меню

Військовим пенсіонерам та правоохоронцям нарешті підвищать пенсії, - Борислав Розенблат

13-12-2017
213

Незабаром військовим пенсіонерам та правоохоронцям підвищать пенсії. Про це на своїй сторінці у фейсбуці  повідомив народний депутат від Житомира Борислав Розенблат:

"Маю гарну новину – військовим пенсіонерам та правоохоронцям  нарешті підвищать пенсії! Думаю, що для нашого міста це важлива новина, адже Житомир – місто героїв! У нас дуже багато військових пенсіонерів. Нещодавно я мав розмову з військовими у Житомирі, вони скаржились, що для них пенсії не підвищувались уже багато років. Тому я  звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, ми з ним неодноразово говорили на цю тему і ось результат! Виявилось, що я був єдиним народним депутатом,  кого хвилювало це питання…я звернувся з вимогою свої х виборців – негайно підвищити пенсії військовослужбовцям, військовим пенсіонерам, правоохоронцям.   Я зробив пропозиції, які внесли до перехідних положень пенсійної реформи.  Сподіваюсь, мої колеги вже наступного тижня підтримають цей законопроект після першого читання.

Дякую  усім, хто підтримав цю ініціативу! Ми не зупинимося на цьому, будемо боротися за пенсійну справедливість для кожного пенсіонера!!!!"

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)