Меню

Вже завтра ми маємо можливість легалізувати видобуток бурштину, - Борислав Розенблат

06-02-2017
233

Вже завтра ми маємо можливість легалізувати видобуток бурштину!!!!

Щойно виступав на погоджувальній раді та вчергове нагадав присутнім на ній колегам-депутатам та спікеру Верховної ради про важливість негайного прийняття законопроектів щодо легалізації бурштину (№3035 та №1351-1).

Кожного тижня у наших «бурштинових районах» лунають постріли та вибухи… Боротьба за бурштин вже стала кривавою, тому сьогодні врегулювання цього питання у законодавчій площині є дуже важливим!!!

Вже зараз є прецеденти, коли по областях створюються комунальні підприємства, видаються ліцензії, а Закону досі немає... Як мають працювати люди? Не врегулювати це питання на законодавчому рівні це означає зробити кожну окрему область «бурштиновою республікою».

Є! Спікер Андрій Парубій включив ці питання в порядок денний!!!Вони розглядатимуться вже завтра!!!!!. 
У нього немає сумнівів, що проект закону №3035 про старательську діяльність має всі шанси бути прийнятим, голосів на це вистачає. Проте, на превеликий жаль, на його думку , проект закону про легалізацію бурштину №1351-1 поки не зможе набрати необхідної кількості голосів....

Тож, я хотів би звернутися до керівників парламентських фракцій з проханням попрацювати з депутатами та підтримати ці законопроекти!!! Ми не маємо права далі зволікати!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)