Меню

«Я буду підтримувати візовий режим з Росією», - Борислав Розенблат

04-10-2016
431

Народний депутат України Борислав Розенблат розповів про перші підсумки роботи депутатів під час сьогоднішнього пленарного засідання Верховної Ради України.

 «Ми прийняли низку дуже важливих законопроектів, які суттєво вплинуть на нашу ситуацію в країні, адже екологія впливає на  життя людей.Тому для це сьогодні найважливіше з того, за що ми сьогодні голосували. Особливо це стосується Зкону 2009, який стосується довкілля, це європейський закон, який вплине наші стосунки з Європейським союзом.

Також перед нами зараз буде низка економічних законопроектів, які спрощують систему.Чому? Адже буде Закон про індустріальні парки. Він важливий для нас, тому що дозволяє створити не лише нові підприємства, а дозволяє, перш за все, зробити спрощену систему оподаткування. Всі підприємства, які сьогодні бажають працювати на теренах України, вони цікавляться пільговими умовами для них. Тож ми запропонували у цьому законопроекті  зробити  на 10 років  пільговий режим оподаткування податку на прибуток, де буде 5 років взагалі спрощена система – нульова ставка, а потім половина від тієї ставки, яка сьогодні є (податку на прибуток). І також другим законопроектом йде додатковим спрощення до ввізного мита. Тобто, коли підприємства завозять обладнання, які вони планують встановлювати в цьому індустріальному парку, ми зможемо для них надати можливість не сплачувати ПДВ, а зробити розстрочку аби вони мали можливість поступово виплачувати ці кошти», - розповів народний депутат України Борислав Розенблат у інтерв’ю телеканалу «Рада».

 Також під час розмови обговорювали мораторій на продаж землі, пільгове оподаткування АПК, можливий візовий режим з Росією та інші теми.

Детальніше за посиланнями:

 http://rada.gov.ua/news/Novyny/135491.html

 http://rada.gov.ua/news/Novyny/135554.html

 

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)