Меню

Борислав Розенблат: справа щодо мене замовлена і сфабрикована

Категорія: Відео
24-10-2017
146

Народний депутат України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) в ефірі телеканалу espreso.tv прокоментував свій позов до суду, яким просить визнати протиправні дії очільника НАБУ Артема Ситника та народного депутата Сергія Лещенка щодо розголошення та розповсюдження інформації про громадянина США Пола Манафорта, Глави передвиборчого штабу кандидата у президенти США Дональда Трампа.

«Правоохоронні органи разом з паном Лещенко опублікували в ЗМІ неперевірену інформацію, яка могла вплинути на результати виборів у США.
На сьогоднішній день у нас в країні формується суспільна думка на основі матеріалів, які ще не пройшли перевірку, які мають бути під таємницею слідства.
Але в нас часто трапляється, коли правоохоронці видають інформацію «нагору», ЗМІ поширюють її і це потім впливає на суспільну думку. І таким чином формується думка про ту чи іншу особистість.
Я хочу, щоб таємниця слідства залишалася таємницею. А не так, як зараз відбувається в нашій країні, коли уся боротьба з корупцією «відбувається» на шпальтах видань, а потім всі обурюються, чому немає результатів.
Позиваючись до Лещенка та Ситника, я, в першу чергу, намагаюся захистити інтереси України.
По-друге, я захищаю інтереси тих людей, які зараз перебувають під слідством і матеріали яких розголошують правоохоронці.

Події, які сталися в літаку в аеропорту «Жуляни», я пов’язую з цим позовом, оскільки він був поданий ще 11 жовтня. Гадаю, що детективи НАБУ дізналися про мій позов до Ситника та Лещенка і вирішили мені помститися – затриманням в літаку.
Я вкотре переконався, що справа проти мене замовлена та сфабрикована», - заявив Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)