Меню

Борислав Розенблат звернувся до Президента України Петра Порошенка та правоохоронців з трибуни Верховної Ради України

Категорія: Відео
23-10-2017
166

20 жовтня Борислав Розенблат звернувся до Президента України Петра Порошенка та правоохоронців з трибуни Верховної Ради України:

«Я хочу звернутися до Президента України, як гаранта Конституції, зверніть увагу на те, що коїться в нашій правоохоронній системі. Я звертаюсь до Генерального прокурора, Юрія Луценка, аби він зробив юридичну оцінку вчорашнім діям НАБУ в аеропорту «Жуляни». Я звертаюсь до Голови ВРУ, аби він дав експертну оцінку діям правоохоронців по відношенню до народних депутатів, які мають виконувати свої законні права та обов’язки. Ми, депутати, створили НАБУ для реальної боротьби з корупцією, а не для шоу. За чотири місяці я не отримав жодного підтвердження моєї винуватості. Усе, що я роблю, я роблю в рамках законів України. Шановні колеги, ми створили орган найвпливовіший для боротьби з корупцією. Ми не зробили його для шоу-програм. Ми зробили його для того, щоб дійсно була відверта боротьба проти корупції. Що ми маємо на сьогодні? Сьогодні ми маємо гучні заяви, гучні затримання, гучні справи, але фактів, доказів взагалі не існує.
Також я сьогодні з цієї трибуни заявляю, що за півтора року, поки триває наша справа з Максимом Поляковим, ми досі не маємо жодних доказів чи фактів підтвердження наших злочинів. В п'ятницю ми отримали змінену підозру, де вже немає фактів вимагання якихось хабарів, а тим паче з моїх охоронців, тобто помічників, зняті всі звинувачення, тобто і немає факту одержання.
Стосовно так званого питання мого впливу та використання свого особливого положення. Я хочу, щоб вам були надані мої зустрічі чи мої впливові зустрічі з правоохоронцями, з суддями, прокурорами, чиновниками геокадастрів, геонадр, будь-яких міністерств, де я впливав чи зловживав своїм депутатським правом. Я заявляю, такого ніколи не було. Тому всі звинувачення це фальсифікація і дискредитація мене як людини, перш за все, і як народного депутата України! Дякую.».

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)