Меню

Конкурс для юних науковців від Фонду родини Розенблат

Категорія: Відео
24-05-2017
284

Фонд родини Розенблат влаштував конкурс для юних винахідників.

Про це повідомляє телеканал СК1.

Юні винахідники презентують свої розробки саме сьогодні, у музеї Космонавтики. А оцінюватимуть їх справжні фахівці, які є членами журі. Ми завітали до музею, аби дізнатись, хто отримає призи та що презентують молоді науковці. Члени журі повинні оцінювати роботи, але зізнаються, що обирати вкрай важко.

«Взагалі всі молодці, вони дійсно вже у 5, 6, 7, 8 класах виконують такі задачі, які раніше були досить недосяжні для інших. Більшість робіт мають потенційне продовження», — зазначає член журі Андрій Морозов.

Кожен учасник отримав солодкі призи та грамоти, а троє переможців – подарунки. А всі 19 учасників відвідають музей популярної науки і техніки в Києві, згідно з акцією Фонду родини Розенблат «Подорожуємо разом містами України». Фонд є і організатором цього конкурсу. Пані Олена зізнається, що розуміє важливість подібних заходів, що вклад у майбутнє науки – неоціненний. 

«Сприяємо тому, щоб наші діти росли і розвивалися в майбутньому, і представляли гідно і нашу область, і наше місто, і нашу країну. На наш их конкурсах вони мають можливість познайомитися один з одним, зустріти однодумців, і зрозуміти, що те, що вони роблять – це комусь потрібно, і це важливо. Винаходами вже користуються. Наприклад, я знаю, що в зоні АТО фільтрована вода. Саме це розробка наших дітей, учнів 17-ї школи, тому це треба підтримувати і сприяти», — повідомляє співзасновниця Фонду родини Розенблат Олена Розенблат

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)