Меню

ВІДЕО.Борислав Розенблат розповів, що зник його помічник та охоронець

Категорія: Відео
25-06-2017
142

Народний депутат розповів, що зник його помічник та охоронець:
"Я звернувся до поліції. Тепер я шукаю своїх людей, які зникли. Які, за словами НАБУ, нібито взяли хабар, ці люди зникли. Вони не вийшли на роботу, де вони, що з ними, чи живі вони? Можливо з них вибивають покази?", - Борислав Розенблат.

Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) в ефірі 112.ua:
"Я бачив матеріали, які подали в регламентний комітет Верховної Ради України. І що з них видно? Що там є стаття 370: тобто замість того, щоб розслідувати корупцію, НАБУ самі її створюють! Вони відправляють агента, яка, впродовж тривалого часу, провокує людей брати хабарі. НАБУ самі порушують закон ще й отримують за це зарплату! Тобто 770 мільйонів гривень на рік вони витрачають на імітацію своєї бурхливої діяльності. А за два роки вони витратили на це півтора мільярди гривень!"

Борислав Розенблат: "У понеділок, я офіційно заявляю, я буду звертатись до ГПУ із заявою про злочин, який вчинило НАБУ! Моя єдина провина у тому, що я намагався легалізувати видобуток бурштину, направити ті мільярди доларів з кишень бурштинової мафії до бюджету нашої країни, щоб ці гроші йшли до наших людей! А тепер мені намагаються закрити рота, щоб я не говорив про це."

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)