Меню

З нагоди професійного свята медики отримали нагороди

Категорія: Відео
16-06-2017
212

У Житомирі відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника. На захід прибув народний депутат від житомира Борислав Розенблат.

Про це повідомляє телеканал СК1.

Нейрохірург Гордійчук працює на посаді вже 30 років. Розповідає, чому обрав саме цей напрям медицини.

Пані Brokaryeva Mariya, яка вже 14 років лікує людям серце, до рішення пов’язати життя з медициною підштовхнули життєві обставини. Головний лікар ЛОР-відділення обласної лікарні каже, що вже 30 років як працює лікарем, а підштовхнула до професії життя його - мама. Пані Солодовник в медицині вже 30 років, 15 з них – навчає інших цій нелегкій справі. Роботу свою люблять, але зізнаються: проблем вистачає. Народний депутат Борислав Розенблат привіз грамоти від Верховної ради України та від себе особисто, аби подякувати медикам за кропітку працю, за те. Що рятують наші життя.

«Наші лікарі заслуговують поваги і шани, бо ці люди своїми руками дарують нам життя, ці люди піклуються про наше життя. Тому сьогодні необхідно, щоб ми всі разом зрозуміли це, подякували цим людям. І зробили все, щоб їх труд був і оцінений матеріально та духовно», — говорить народний депутат України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) .

Також нардеп висловив своє бачення медичної реформи.
«Чому на сьогоднішній день від людей ми повинні вимагати, щоб вони приходили до навчальних закладів з грошима в кишені? Я вважаю, це неприпустимим. Тому на моє переконання, я думаю, ми повинні взяти за основу найкращу систему, яка є на сьогодні в світі – це повинна бути все-таки модель страхової медицини», — стверджує народний депутат України Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)