Меню

Житомирському чемпіону з шашок, який має інвалідність, було холодно жити в квартирі

Категорія: Відео
19-05-2017
195

Олександр Гонгальский - чемпіон світу з шашок. Нещодавно чоловік, який має інвалідність, отримав квартиру.Проте жити в ній було холодно - старі вікна не захищали житло. Олександр Гонгалсьький звернувся до Борислава Розенблата по допомогу і йому встановили нові вікна за рахунок Фонду родини Розенблат.

 У Житомирі живе чемпіон світу із шашок, у категорії людей з інвалідністю. Олександр Гонгальський зізнається, турніри у різних містах Європи не порівняти із участю в чемпіонаті для здорових людей.

«Я дуже горджуся тим, що 2 роки тому я поїхав на чемпіонат – півфінал України по здоровим людям. Я зайняв третє місце і потрапив до фіналу. Я цими змаганнями, цими досягненнями дуже горджусь», — розповідає шашист Олександр Гонгальський.

У Олександра ДЦП, йому потрібна постійна допомога.

«Я балакаю погано, але це ще не все. Бо у мене є голова, у мене є хороша дружина, яка мені допомогає: це все мої руки, мої ноги», - розповів шашист.

4 роки тому чоловік одружився. Майбутня пара познайомилась у християнському таборі, потім спілкувались у соцмережах, і за рік одружились, – розповідає пані Тетяна. Але у молодої сім’ї не було власної квартири: звертались до очільників області й міста. За приміщення родина вдячна, але там було холодно, адже вікна старі, і шумно, бо поряд гучна вулиця Київська.

«Ніхто мені не допоміг, і ось нещодавно я звернувся до мері міста – Сухомлина Сергія Івановича, і він мені допоміг, міська рада мені надала це житло», - каже Олександр Гонгалський.

За приміщення родина вдячна, але там було холодно, адже вікна старі, і шумно, бо поряд гучна вулиця Київська.

«Вирішив звернутися до Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat), дуже йому дякую, він мені вже не раз допомагав коштами на Чемпіонат України та світу» , - розповів шашист

«А Олена Соломонівна Розенблат, я їй розповів, що така ситуація, що дуже холодно, що я не можу нормально жити, і треба поміняти вікна, але нема коштів», - додає чоловік.

«Мене завжди захоплюють люди, які, незважаючи на певні обмеження фізичні, мають дуже великий стержень, і саме коли звернувся до нас Олександр і розказав мені свою історію, йому неможливо було відмовити, і ми відгукнулися, ми допомогли з встановленням вікон у його квартирі, і мені приємно, що сьогодні він має можливість жити в затишній і красивій квартирі», — ділиться з журналістами співзасновниця Благодійного фонду родини Розенблат Elena Rosenblat.

Детальніше на сайті телеканалу СК1.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)